Inter Pack Traxer 8.6 srebrny mat

Elegancki srebrny Inter Pack Traxer 8.6 srebrny mat ogromny box dachowy to najwyższej klasy produkt popularnej firmy Inter Pack. Należy do jednych z najbardziej pojemnych, wyjątkowo pakownych autoboxów dostępnych obecnie na rynku, stworzonych z myślą o osobach lubiących podróże i długie wyprawy po całym świecie, mimo różnorodności kilometrów.

Wykonany z niesamowicie długowiecznych produktów, będzie niezmiennie towarzyszył Ci w każdej ciekawej wyprawie i to przez liczne, długie lata, niezależnie od siły jego użytkowania.

Ustawienie boxa jest możliwe na listwach półkowych systemu dachowego o rozstawie 620-930 mm, przy użyciu zastosowanego systemu umieszczania Premium fit. System ten pozwala na umieszczenie na belkach stalowych lub aluminiowych o różnych kształtach (prostopadłe, podłużne). Można go zainstalować zawsze, gdy jest to potrzebne. Box samochodowy Inter Pack Traxer 8.6 srebrny mat posiada system wspomagania otwierania Dynamic Spring, a także stalowe listwy podtrzymujące dno oraz taśmy do łączenia nart i bagażu.

Inter-Pack-Traxer-8.6-srebrny-mat

Dane techniczne Inter Pack Traxer 8.6 srebrny mat
Oceny

Jednostka miary: komputery.
Kolor: srebrny mat
Otwieranie: dwustronne
Zdolność do pracy na działkach (kg): 75
Zdolność (l): 530
Rozmiar (centymetry): 215
Szerokość (cm): 90
Wysokość (cm): 43
Waga (kg): 21.5
Gwarancja (miesiące): 60