Inter Pack Traxer 6.6 antracyt

Masz samochód z małym bagażnikiem i chciałbyś zabrać go w dłuższą podróż, aby móc samodzielnie odkrywać? Nie ma problemu. Modny, antracytowy Inter Pack Traxer 6.6 antracyt to najwyższej jakości produkt znanej firmy Inter Pack, który zapewni Ci taką powierzchnię pakowania na podróż lub wyjazd, jakiej rzeczywiście potrzebujesz, abyś nie musiał się już ograniczać. Jest to pojemna skrzynia stworzona dla osób oczekujących zupełnie nowych doświadczeń, jak również dalekich podróży po świecie.

Wykonany z odpornych materiałów, nie zaskoczy Cię nieprzyjemnie podczas wycieczki w Twoje ulubione i ciekawe miejsce. Montaż pakietu możliwy jest na belkach bagażnika dachowego o rozstawie 620-930 mm. System mocowania Premium Fit pozwala na umieszczenie pakietu na belkach o wymiarach: rozmiar max 95 mm; wysokość 18-28 mm. Inter Pack Traxer 6.6 antracyt to produkt wyposażony w specjalny i wygodny system wspomagania otwierania Dynamic Spring oraz stalowe listwy wzmacniające dno.

W jego skład wchodzą taśmy zabezpieczające narty, a także Twój bagaż.

Inter Pack Traxer 6.6 to współczesny box dachowy dla osób lubiących zimowe podróże sportowe, wielbicieli piaszczystych wybrzeży i dalekich wypraw w nieznane.

Umieszczenie na bagażniku dachowym
Pakiet wyposażony jest w autorski system montażu Premium Fit, który gwarantuje szybkie, bezpieczne i bardzo łatwe ustawienie pakietu na bagażniku dachowym.

System montażowy Premium Fit umożliwia instalację pakietu na belkach o następujących wymiarach:

  • belki stalowe (w kształcie prostokąta): rozmiar max 95 mm/ wysokość 18-28 mm
  • lekka aluminiowa belka świetlna (owalna, odporna na wiatr): szerokość max 95 mm/wysokość 18-38 mm

Produkty i wykonanie boxa dachowe
Wykonane z premium brzucha/ ASA, a także mięśni brzucha/ PMMA sztucznych produktów, które są elastyczne, odporne na uderzenia i UV.

Otwieranie boksa
Napełnianie i opróżnianie boxu dachowego Traxer jest łatwe dzięki dynamicznym siłownikom, które utrzymują pokrywę opakowania w optymalnym ustawieniu podczas załadunku, a także dodatkowo dociskają ją po zamknięciu, co zapewnia doskonałe uszczelnienie. Box dachowy Traxer 6.6 wyposażony jest dodatkowo w dwukierunkowe otwieranie, które umożliwia pakowanie bagażu lub sprzętu narciarskiego zarówno od strony kierowcy, jak i pasażera.

Zamek, a także bezpieczeństwo
Wysokiej klasy 3-punktowy zamek główny, który zapewnia mocne i bezpieczne zamknięcie w 3 miejscach – podczas jednej czynności.
Pakiet można zamknąć tylko wtedy, gdy pokrywa boxa jest skutecznie zamknięta. W przeciwnym razie wyjęcie tajemnicy jest niemożliwe.

Bezpieczeństwo ładunku
Do opakowania dołączone są pasy do zabezpieczenia bagażu lub sprzętu narciarskiego.

Wzmocnione dno opakowania
Dwie metalowe szyny zostały umieszczone na spodzie opakowania, aby wzmocnić je na całej długości, a także zapewnić wytrzymałość i stabilność podczas jazdy.

System pomiarowy: komputery.
Możliwość przenoszenia: narty (zestawy): 6
Zdolność obciążenia: deski snowboardowe: 4
Optymalny rozmiar nart (centymetry): 180
Kolor: antracytowy
Otwieranie: dwustronne
Udźwig (kg): 75
Pojemność (l): 410
Długość (centymetry): 191
Szerokość (cm): 81
Wysokość (centymetry): 42
Waga (kg): 18
Asekuracja (miesiące): 60
EAN: 8712232916609

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *