Bagażniki rowerowe – do samochodu jaki wybrać, rodzaje

Bagażniki rowerowe do samochodu to przydatne narzędzia, które pozwolą na transport roweru, niezależnie od tego, gdzie chcesz zabrać swój rower i jakie auto posiadasz. Dzięki niemu wyeliminujesz problemy z miejscem lub problemy z miejscem wewnątrz pojazdu, z którego będą mogli korzystać Twoi pasażerowie.

Jeśli wybierasz się na letni wypoczynek lub po prostu na szybką wycieczkę, rower będzie Ci towarzyszył wszędzie, a bagażnik samochodowy zapewni przyjemną i bezpieczną jazdę. To akcesorium pozwoli Ci się zrelaksować na słońcu! Jest łatwy w montażu i obsłudze, daje wiele możliwości zabrania ze sobą roweru. Jak byś sobie bez niego poradził do tej pory?

Pomyśl o każdym przypadku, gdy zrezygnowałeś z przejażdżki rowerowej z powodu większego wysiłku niż przyjemności! Aby załadować go do samochodu, musiałbyś opuścić tylne siedzenia, zdjąć przednie koło, a następnie owinąć rower w ręcznik, aby zabezpieczyć pedały, łańcuch z olejem, koła przed zniszczeniem lub porysowaniem tapicerki samochodu.

Nic więcej nie trzeba! Twój rower, jak również rowery pozostałych członków Twojej rodziny mogą być schowane na dachu lub z tyłu pojazdu dzięki bagażnikom rowerowym, które zostały zaprojektowane tak, aby wykorzystać miejsca w samochodzie, które zazwyczaj nie są zajęte. To skuteczny sposób na zaoszczędzenie miejsca!

Jaki bagażnik rowerowy wybrać? Rodzaje.

Szybkie wyszukiwanie w Internecie pokaże, że istnieje wiele rodzajów uchwytów rowerowych, które można zamontować w samochodach. Nie jest trudno wybrać odpowiednią opcję dla siebie! Na początku należy zdać sobie sprawę z tego, jak bagażnik rowerowy powinien być zaprojektowany, aby spełniał nasze konkretne potrzeby, takie jak liczba rowerów, które musimy przewieźć, jak również rower, który już posiadamy, a następnie konstrukcja naszego pojazdu. W tym przewodniku, wyjaśnię wszystko, co musisz wiedzieć, aby wybrać odpowiedni bagażnik rowerowy, który chcesz użyć do swojego samochodu. Zaczynajmy!

Bagażniki rowerowe (rodzaje) :

Bagażniki rowerowe na dach

Bagażniki rowerowe na hak

Bagażniki rowerowe na klapę

Istnieją trzy rodzaje bagażników rowerowych dostępnych w sprzedaży, w tym dachowe bagażniki rowerowe, a także na hak holowniczy i tylną klapę. Trzy różne wybory, każdy z własną specyfiką, ale wszystkie mają wspólną korzyść z transportu roweru na zewnątrz pojazdu. Spójrzmy na szczegóły dla każdego z nich!

Więcej o bagażnikach przeczytasz tu:

https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16204/jaki_samochodowy_bagaznik_rowerowy_wybrac